В ході проведення оперативних дій в регіонах України фахівці Полтавської та Вінницької філій УДЦР спільно з представниками Державної інспекції зв’язку, ГУ МВС України та органів прокуратури викрили факти порушень діючого порядку реалізації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.

 

Як було встановлено, чимало пунктів реалізації мобільних терміналів здійснювали свою діяльність без дозволів на це від Українського державного центру радіочастот, що є порушенням Закону України „Про радіочастотний ресурс України”.

 

Наприклад, у серпні-вересні поточного року за вчинення адміністративних порушень у Вінницькій області було складено 8 протоколів. 115 мобільних терміналів у власників вилучено.

 

Подібні порушення виявлені і в Полтавській області. Нещодавно там було перевірено 16 пунктів реалізації РЕЗ та ВП, які належать 10 суб’єктам господарювання. За фактом порушень складено 5 протоколів за ст.146 Кодексу України про адміністративні порушення. Матеріали адміністративних справ направлені на розгляд у судові інстанції.

 

Відповідні заходи за участю працівників УДЦР, ДІЗ, ГУ МВС України проходять у всіх регіонах України.

 

Start typing and press Enter to search