Минулого тижня в Луганську та області на виконання рішення спільної координаційної комісії міста перевірено стан дотримання законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом.

 

До складу оперативної групи увійшли фахівці Луганської філії УДЦР, Східного управління Державної інспекції зв’язку та УМВС області.

 

Під час заходів визначали законність експлуатації радіоелектронних засобів (радіостанцій), встановлених на автомобілях служб таксі, а також РЕЗ широкосмугового доступу до мережі Інтернет.

 

Учасники рейду констатували, що експлуатацію багатьох засобів зв’язку здійснювали їх власниками з порушенням чинного законодавства. Зокрема, були відсутні дозвільні документи від Українського державного центру радіочастот на експлуатацію РЕЗ.

 

Факти порушень зафіксовані в Луганську, а також у Краснодонському та Лисичанському районах.

 

Крім того, перевірено пункти реалізації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, зокрема мобільних телефонів, в містах Лисичанську та Сєвєродонецьку.

 

Встановлено, що деякі пункти продажу мобільних терміналів здійснюють продаж „трубок”, нехтуючи визначеними правилами. Перевіряючі виявили на полицях телефони, коди ІМЕІ яких були відсутні в узагальненій базі даних.

 

Оперативну роботу щодо перевірки торговельних мереж також провели представники відповідних відомств й у Волинській області. Так, за недотримання правил реалізації мобільних телефонів в містах Рожище та Камінь-Каширський припинено діяльність двох суб’єктів господарювання, вилучено з продажу понад 30 мобілок.

 

Винних у зловживаннях притягнуто то відповідальності за ст.146 Кодексу України про адміністративні порушення.

Start typing and press Enter to search