Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 25 по 31 березня на мережі мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 9905  порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено один висновок для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 161 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 263 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 2470 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 77 актів первинного технічного контролю.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. У період з 25 по 31 березня внесено 503 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 164 роботи з оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 103 випробування продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 25 по 31 квітня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/011-zvit-25-31.03.pdf

 

03 квітня 2019

Start typing and press Enter to search