Підрозділи радіочастотного моніторингу центрального офісу та філій підприємства зафіксували в Україні  понад 140 порушень, пов’язаних з недотриманням вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

З них  52 порушення стосуються недотримання умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, 91 пристрій експлуатувався без жодних на це дозвільних документів.

Найбільше порушень у цій сфері виявили фахівці Центральної (52), Північно-східної (29) та Подільської (24) філій УДЦР.

Серед регіонів України, де зафіксовано найбільшу кількість РЕЗ з ознаками порушень –  Дніпропетровщина (52), Харківщина (12) та Сумщина (10).

За період з  5 по 11 червня спеціалістами підрозділів РЧМ усунуто та приведено у відповідність до чинного законодавства 91 порушення у сфері РЧР, здійснених раніше. Більшість з них на Житомирщині (16).

Також за тиждень фахівцями виявлено та усунено дію 12 джерел радіозавад.

Крім того фахівці УДЦР підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 353 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  453 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 521 дозвіл  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічне вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 46724 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі  порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Спеціалістами УДЦР складено 54 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тижневий період до бази даних внесено 932 міжнародних ідентифікатора.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 67 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search