Підрозділи радіочастотного моніторингу держпідприємства зафіксували в Україні минулого тижня 31 порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та 51 незаконно діючий пристрій.
Найбільше фактів недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» зафіксовано на Дніпропетровщині (22) та Житомирщині (14).
За цей же період фахівцями усунено та приведено до вимог чинного законодавства 80 порушень, виявлених в Україні раніше.
Також за період з 9 по 14 січня спеціалістами УДЦР підготовлено сім висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 267 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 222 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 742 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівцями УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 9047 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – на мережах мобільного зв‘язку.
Спеціалістами УДЦР складено за тиждень 64 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 9 по 14 січня 2018 року до бази даних внесено 103 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 70 випробувань продукції.

Start typing and press Enter to search