На минулому тижні фахівці УДЦР внесли до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ 80213 міжнародних ідентифікаторів.

До того ж, спеціалістами підприємства підготовлено 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено  та видано користувачам 1294 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  2834 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1150 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівці УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4237 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 8 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 20 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 52 незаконно діючих пристроїв.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні зафіксовано на  Рівненщині – 13, Полтавщині – 12, у Києві та Київській області – 9.

Виявлено та усунено дію 15 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 85 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Start typing and press Enter to search