Про це свідчать результати радіочастотного моніторингу за період з 04 до 10 червня, що надійшли з філій держпідприємства.

     Загалом підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні 96 порушень користування радіочастотним ресурсом України. З них 20 – недотримання  умов дозволів на    експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ), 76 – використання незаконно діючих пристроїв.

      Переважна більшість зафіксованих РЕЗ відноситься до радіотехнології широкосмугового доступу (доступ до мережі Інтернет).

      На розгляд НКРЗІ підготовлено дванадцять висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування радіочастотним ресурсом України.

     Також спеціалістами УДЦР оформлено 310 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та вимірювальних пристроїв, видано користувачам  505 дозволів на експлуатацію засобів централізованого та 824 – децентралізованого присвоєння.

      Минулого тижня фахівці УДЦР на міжнародних заходах у Женеві та Вільнюсі представляли інтереси України в користуванні радіочастотним ресурсом.

      У Женеві українська делегація взяла участь у засіданні Робочої групи 1С «Контроль використання спектра» та  Дослідної комісії 1 «Управління користування спектром» Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ-R).

      Також спеціалісти держпідприємства взяли участь в першому  засіданні Кореспондентської групи Проектної групи 1 Комітету з електронних комунікацій, що відбулося у місті Вільнюс в рамках Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

 Детальніше ознайомитися із діяльністю УДЦР в період з 04 до 10 червня  можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/0022-zvit-04-10.061.pdf

 

 

03(3)

 

12 червня 2018

Start typing and press Enter to search