Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

 За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 21 по 27 січня на мережі мобільного зв’язку зафіксовано 7338 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено десять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 2354 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 3560  дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 2537 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 31 акт первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності та оформлено протоколами 63 випробування продукції.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 21 по 27 січня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/003-zvit-21-27.01.pdf

 

01_щотижневий звіт 

 

30 січня 2019

Start typing and press Enter to search