За зверненнями суб’єктів господарювання Український державний центр радіочастот продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Таким чином, за період з 10 по 16 грудня до бази даних внесено 66 668 міжнародних ідентифікаторів.

Також з 10 по 16 грудня 2015 року фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 840 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2 153 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 958 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку проведено технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 5 140 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 45 припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 33 386 РЕЗ, виявили 25 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 116 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Львівській – 18, Полтавській – 15, Донецькій областях – 14.

Із усунених у звітному періоді 192 порушень найбільше приведено використання РЕЗ у відповідність до вимог чинного законодавства в Дніпропетровській – 44, Хмельницькій – 29, Львівській – 22, Івано-Франківській областях – 11.

Виявлено та усунено дію 14 джерел радіозавад.

Складено 103 акта первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 49 випробувань.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search