Про це свідчать результати роботи фахівців Українського державного центру радіочастот за період з 3 по 7 вересня 2018 року.

Для НКРЗІ підготовлено шість висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 607  висновків щодо електромагнітної сумісності   радіоелектронних засобів, видано користувачам 2074 дозоли на експлуатацію РЕЗ централізованого та 1 тис. 622 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах загального користування – в основному мобільного зв’язку – зафіксовано 3285 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних з втручанням в роботу мереж електрозв’язку.

За тиждень спеціалістами УДЦР складено 50 актів  первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.
За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тиждень до бази даних внесено 1039 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 34 випробування.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період 3 по 7 вересня  можна за посиланням.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search