Також за період з 20 по 26 лютого фахівці держпідприємства підготували 18 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1575 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1806 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1351 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Спеціалістами УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування операторів зв’язку та виявлено 20429 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.  Також слід зазначити, що днями фахівці Сумського обласного відділу Північно-Східної філії УДЦР сприяли правоохоронним органам у викритті  в обласному місті неконтрольованого каналу міжнародного телефонного зв’язку.

Крім того, підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні понад  40 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 125 незаконно діючих пристроїв, встановлених з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». Найбільш характерними порушеннями є експлуатація РЕЗ широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

За цими показниками «лідирують» Вінниччина (21), Донеччина (19), Полтавщина (19), Волинь (19), а також Київ та Київська область (19).  Найбільш характерними порушеннями є експлуатація РЕЗ широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

Із усунених у звітному періоді 155 порушень, зафіксованих раніше, значну кількість РЕЗ приведено у відповідність до чинного законодавства у  Вінницькій (38), Донецькій (19), Житомирській (18) та Харківській (17) областях.

Також фахівцями з радіочастотного моніторингу виявлено та усунено дію 31 джерела радіозавад.

За минулий тиждень спеціалістами УДЦР складено 104 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями Центру з сертифікації держпідприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 48 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search