За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Так, за минулий тиждень до бази даних внесено 53503 міжнародних ідентифікатори.

Також за цей період фахівці УДЦР підготували 17 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 797 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1517 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 16 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку проведено  технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено  6598 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 3 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 33 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 101 незаконно діючий пристрій.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні зафіксовано
в таких областях: Одеській – 31, Херсонській – 20, Миколаївській – 19, Хмельницькій – 17, Полтавській – 15.

Також виявлено та усунено дію 27 джерел радіозавад.

Складено 81 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Start typing and press Enter to search