Найбільше фактів недотримання закону України «Про радіочастотний ресурс України» пов’язані з експлуатацією незаконно діючих радіоелектронних засобів (34) та порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ (19). Серед регіонів в цьому аспекті виділяються Харківщина та Рівненщина – по 12.

Також за минулий тиждень фахівці центрального офісу та філій підприємства усунули 65  порушень користування РЧР, виявлених раніше.

У звітному періоді спеціалісти УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 250 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  388 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1504 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівці УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 42005 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

За тиждень спеціалістами УДЦР складено 120 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 4 по 10 вересня до бази даних внесено 7193 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 40 випробувань продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search