Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за тиждень.

За  зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. У період з 8 по 14 жовтня внесено 445 міжнародних ідентифікаторів.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено п’ять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 2 680 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 5 557 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 443 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалістами УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 2 737 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них тільки 10 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 55 актів первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 30 випробувань продукції.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 8 по 14жовтня можна за посиланням.

 

01

 

17 жовтня 2018

 

Start typing and press Enter to search