Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за тиждень.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. У період із 28квітня по 5 травня внесено 420 міжнародних ідентифікаторів.

Відповідно до договорів з операторами, спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. За минулий тиждень на мережах мобільного зв’язку зафіксовано 1665 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Також спеціалістами держпідприємства оформлено та видано користувачам 516  висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 581 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 580 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 22 акти первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 40 випробувань продукції.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 8 по 14жовтня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/015-zvit-29.04-05.09.pdf

07 квітня 2019

Start typing and press Enter to search