Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за тиждень.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. У період з 19 по 25 листопада внесено 474 міжнародних ідентифікаторів.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено 11 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України. Оформлено та видано користувачам 173 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 393 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 419 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалістами УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 5 760 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них тільки шість припадає на мережі фіксованого зв’язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Також за цей період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 62 акти первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності та оформлено протоколами 54 випробування продукції.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 19 по 25 листопада можна за посиланнямhttp://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/0044-zvit-19-25.11.pdf

01_щотижневий звіт

28 листопада 2018

Start typing and press Enter to search