Також спеціалісти УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 806 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1951 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1160  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання технічних показників телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3630 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

За період з 29 травня по 4 червня підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні близько 70 порушень у користуванні радіочастотним ресурсом. 49 виявлених РЕЗ –  це незаконно діючі пристрої, 20 порушень, пов’язані з експлуатацією РЕЗ з недотриманням умов дозволів на їх використання.

Найбільше таких фактів виявлено в Харківській (12) та Житомирській (10) областях. Також минулого тижня фахівцями усунуто 153 порушення у сфері користування РЧР, виявлених раніше.

За тижневий період спеціалістами УДЦР складено 148 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. До бази даних внесено 367 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 48 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search