Також фахівці УДЦР підготували 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 731 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв,  919 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 802на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили за тиждень в Україні  41 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 113 незаконно діючих пристроїв. Найбільше їх зафіксовано на Житомирщині (36) та Хмельниччині (28).

 

Основна частина зафіксованих спеціалістами порушень припадає на радіотехнологію широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

Завдяки активній роботі фахівців з радіочастотного контролю, значну частину правопорушень (288), зокрема і тих, які фіксувалися раніше, вдалося усунути. Допомогли в цьому Спільні координаційні комісії з питань виявлення та усунення порушень законодавства в галузі зв’язку, до яких крім фахівців УДЦР входять представники Департаменту державного нагляду НКРЗІ та територіальних органів Національної поліції України.

За фактами вчинення адміністративних правопорушень посадові особи Спільних координаційних комісій склали відповідні протоколи згідно підвідомчої належності в межах повноважень.

Також фахівцями УДЦР складено 73 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 24 по 30 липня до бази даних внесено 639 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 47 видів продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search