Так, на минулому тижні за зверненням суб’єктів господарювання до бази даних внесено 35181 міжнародний ідентифікатор.

Також, фахівці УДЦР підготували 11 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 437 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1727 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 932 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 8930 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 2 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 10 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 58 незаконно діючих пристроїв.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено
в Закарпатській – 12, Києві та Київській області – 11, Вінницькій області – 9.

Також виявлено та усунено дію 21 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 46 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Start typing and press Enter to search