Про це свідчать результати роботи фахівців держпідприємства, які за договорами з операторами перевіряють дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. Лише за тиждень, з 7 по 13 травня, на мережах загального користування – в основному мобільного зв’язку – зафіксовано 3525 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних з втручанням в роботу мереж електрозв’язку.

Також підрозділи з радіочастотного моніторингу зафіксували в Україні 87 порушень у користуванні радіочастотним ресурсом України. З них 54недотримання умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів РЕЗ), 33 – незаконно діючі пристрої, тобто використовувалися власниками нелегально. Результативно їх виявляли фахівці на Миколаївщині (15) та Дніпропетровщині (12). Усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах – 88 порушень.

Крім того, фахівці УДЦР проводять значну роботу з підготовки до фінальних матчів Ліги чемпіонів серед чоловічих та жіночих команд. Щоденно здійснюється контроль електромагнітної обстановки в зоні спортивних арен.

Станом на сьогодні, до УДЦР надійшли від іноземних компаній заявки для отримання дозволів на експлуатацію близько 1500 радіоелектронних засобів. Майже на 1100 РЕЗ – дозвільні документи заявникам видано.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 7 по 13 травня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/0018-zvit-07.05-13.05.pdf

03-для медіафайл

 

16 травня 2018

Start typing and press Enter to search