Імпортери радіоелектронних засобів, у тому числі мобільних терміналів, продовжують дотримуватися визначених Національною комісією з питань регулювання зв’язку України правил щодо порядку ввезення з-за кордону РЕЗ. Так, станом на 01.06.2010 року на звернення юридичних та фізичних осіб Український державний центр радіочастот надав дозволів на ввезення 3 мільйонів 228 тисяч 287 мобільних телефонів.

 

До узагальненої бази даних, що веде УДЦР, на цей час внесено 87 мільйонів 795 тисяч 527 кодів ІМЕІ мобільних терміналів.

 

– Робота, – зазначив заступник начальника УДЦР Володимир Кіріченко, – відбувається в плановому порядку. Процес внесення кодів ІМЕІ до бази даних знаходиться під постійним контролем. Наші фахівці ретельно ставляться до розгляду заяв громадян, що звертаються до нас з проханням зареєструвати коди ІМЕІ телефонів, які привезені з-за кордону. Багато й таких заявників, кому відмовляємо. Причина – відсутність передбачених законодавством документів, що підтверджують факт ввезення мобільного телефону з-за кордону.

Start typing and press Enter to search