Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за тиждень.

Також за період з 12 по 18 листопада спеціалістами держпідприємства підготовлено чотири висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 268 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 331 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 407 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалістами УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 2 044 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них тільки 26 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 72 акти первинного технічного контролю.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 12 по 18 листопада до бази даних внесено понад 50 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності та оформлено протоколами 34 випробування продукції.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 01 по 07 жовтня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/0043-zvit-12-18.11.pdf

04_щотижневий звіт

 

20 листопада 2018

 

 

Start typing and press Enter to search