З них 680 дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ) централізованого присвоєння та 1696 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Також спеціалісти департаменту радіослужби підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 694 висновки щодо електромагнітної сумісності РЕЗ.

За тиждень на мережах операторів зв’язку фахівці УДЦР провели технічне вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 23668 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – на мережах мобільного зв‘язку.

Під час проведення радіочастотного моніторингу структурні підрозділи держпідприємства зафіксували в Україні 30 порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». Найбільш характерні з них – недотримання умов дозволів на експлуатацію (15) та незаконно діючі пристрої (15), робота яких здійснювалася без оформлення відповідних документів. Також усунено та приведено у відповідність до чинного законодавства 46 порушень, виявлених у попередніх періодах.

Крім того, спеціалістами УДЦР складено 36 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 1 по 7 січня 2018 року до бази даних внесено 880 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності.

Оформлено протоколами 12 випробувань продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search