Майже 50% порушень користування радіочастотним ресурсом, виявлених в Україні за минулий тиждень, здійснено на Вінниччині та  Миколаївщині. Найбільш характерні з них – недотримання умов дозволів на експлуатацію та використання РЕЗ без оформлення документів в УДЦР.

Про це свідчать дані радіочастотного моніторингу за період з 5 по 11 лютого, які надійшли з регіональних філій.

Результативною роботою з виявлення незаконно діючих радіоелектронних засобів (РЕЗ) відзначилися фахівці Вінницького та Хмельницького обласних відділів Подільської філії УДЦР, завдяки яким припинено експлуатацію 64 пристроїв. Чимало подібних засобів знайдено також на Миколаївщині (43) та Дніпропетровщині (20).

Загалом за тиждень в Україні зафіксовано 215 порушень, пов’язаних з недотримання закону України «Про радіочастотний ресурс України», що на 78 більше, ніж у попередній період.

Інформацію про майже 100 випадків передано до Департаменту державного нагляду НКРЗІ, а також до Спільних координаційних комісій з виявлення та усунення порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом.

Крім того, фахівці підприємства працюють над усуненням порушень, виявлених раніше. За минулий тиждень приведено у відповідність до чинного законодавства роботу користувачів у 101 випадку – найбільше на Вінниччині (37).

 

Детальніше про підсумки тижня за посиланням: http://testcentre.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/0006-zvit-05-11.02.18.pdf

 

Також, з метою дотримання законодавства України про радіочастотний ресурс просимо повідомляти про факти порушень користування радіочастотним ресурсом, у тому числі з використанням радіотехнології 4G до отримання операторами відповідних ліцензій та дозволів на експлуатацію, за номером (044) 422-8585.

 

 

13 лютого 2018

Start typing and press Enter to search