Україні 236 порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». Найбільше таких фактів було зафіксовано на Дніпропетровщині (86) та Вінниччині (36).
Переважна більшість з них – використання власниками РЕЗ незаконно діючих пристроїв (192). Характерною особливістю решти порушень є експлуатація радіоелектронних засобів без врахування умов дозволів, які видав користувачу департамент радіослужби УДЦР.
З урахуванням виявлених у попередніх періодах за тиждень усунено та приведено у відповідність до вимог чинного законодавства 92 радіоелектронні засоби, 32 з яких – на Житомирщині.
Також фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 651 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 943 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 210 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.
На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 15019 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Майже всі з них – на мережах мобільного зв‘язку.
Крім того, спеціалістами УДЦР складено 118 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 13 по 19 листопада до бази даних внесено 589 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 20 випробувань продукції.
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search