Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за тиждень.

Також за період з 1 по 7 жовтня спеціалістами держпідприємства підготовлено три висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 199 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 820 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1187 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалістами УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 2974 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них тільки 8 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 65 актів первинного технічного контролю.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 1 по 7 жовтня до бази даних внесено 995 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 22 випробувань продукції.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 01 по 07 жовтня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/0037-zvit-01-07.10.pdf

04

10 жовтня 2018

Start typing and press Enter to search