Протягом 2017 року фахівці Центру з сертифікації УДЦР провели та оформили протоколами понад 2,5 тис. випробувань продукції для сотень вітчизняних та іноземних виробників. Зокрема, перевіряли засоби зв’язку, побутову радіоелектронну та телевізійну апаратуру, обладнання транспортного, промислового, енергетичного, медичного призначення тощо. Представники іноземних компаній Греції, США, Німеччини, Ізраїлю відвідували центр та безпосередньо спостерігали за перебігом випробувань.

Під час перевірок виявили 66 типів обладнання, яке не відповідає вимогам Технічних регламентів за показниками: електромагнітна сумісність, функціональні параметри (радіопараметри), електромагнітна безпека. Йдеться про групу продукції, яка отримала негативні результати випробувань і не пройшла оцінку відповідності, а отже – не потрапила на споживчий ринок. До цього переліку потрапили радіокеровані іграшки, гіроборди, автомобільні відеореєстратори, охоронні сигналізації, квадрокоптери, телевізори, станції супутникового зв’язку, радіостанції, радіотелефони, зарядні пристрої тощо.

Керівник центру з сертифікації УДЦР Олександр Лисенко зазначає: «На сьогодні ми залишаємося єдиним в Україні органом, здатним провести оцінку відповідності радіоелектронних засобів, призначених для експорту до країн ЄС. У 2017 обсяг таких робіт зріс майже у три рази. Наші спеціалісти підтвердили свою компетентність, а центр і надалі залишається у переліку лабораторій, результати випробувань яких визнаються європейським нотифікованим органом з оцінки відповідності TÜV SÜD BABT. Така довіра до Центру з боку іноземних експертів, сприяє подальшій співпраці з виробниками провідних світових брендів».

Крім того, на замовлення однієї із найбільших компаній у Східній Європі у сфері виробництва вимірювальних приладів, випробувальний центр досліджував вплив високочастотних електромагнітних полів на роботу електролічильників.

Також фахівці ЦС УДЦР брали участь в оцінці відповідності радіоелектронних засобів для оснащення патрульної поліції України.

 

Довідково:

У 2017 році  Центр з сертифікації Українського державного центру радіочастот відзначив 10-річчя з дня створення. За цей період фахівцями проведено 10 тисяч випробувань різноманітної продукції.

Детальніше у відео: https://www.youtube.com/watch?v=q7l8RmIvsDM

 

 

14 лютого 2018

Start typing and press Enter to search