Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 18 по 24 березня на мережі мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 2473 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

У Сумській та Тернопільській областях проведені спільні заходи фахівців з радіочастотного моніторингу УДЦР, ДДН НКРЗІ та Національної поліції України в п’яти  населених пунктах. У результаті заходів виявлено та усунено дію близько десяти порушень користування радіочастотним ресурсом України.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 196 робіт з оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 112 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено чотири висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 425 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 427 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 3757 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 82 акти первинного технічного контролю.

      Нагадаємо, що фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 27 березня 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи близько 12 600 базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та майже 1 500 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц. Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 23 162 базові станцій радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).

 Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 18 по 24 березня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/010-zvit-18-24.03.pdf

 

 

 

27 березня 2019

 

 

 

Start typing and press Enter to search