Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили на території України 62 порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, а також 126 незаконно діючих пристроїв.
Усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах 169. Найбільше порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» виявлено на Донеччині (42) та Сумщині (25).
Також спеціалісти УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 461 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 590 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 078 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.
Крім того, на мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічне вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 702 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 9 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережах мобільного зв‘язку.
Спеціалістами УДЦР складено 77 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.
За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 20 по 26 листопада до бази даних внесено 2 1793 міжнародних ідентифікатора.
Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 47 випробувань продукції.
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search