За результатами радіочастотного моніторингу з 26 березня по 1 квітня фахівці центрального офісу та філій держпідприємства виявили в Україні 178  порушень користування радіочастотним ресурсом України.  Найбільше з них на Вінниччині (28), Житомирщині (22) та Запоріжжі (22).

Понад 100 зафіксованих спеціалістами порушень, пов’язані з використанням  радіоелектронних засобів (РЕЗ) без оформлення в УДЦР дозвільних документів на експлуатацію, решта технічних засобів використовувалася власниками з порушенням умов, вказаних у дозволах. Усі РЕЗ – радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

За минулий тиждень фахівці усунули 109 порушень, включаючи виявлені раніше.

Крім того, на мережах зв’язку операторів спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7 849 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.  З них лише 69 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережах мобільного зв‘язку.

Для НКРЗІ підготовлено 10 висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування радіочастотним ресурсом України, оформлено  1 тис. 425 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, видано користувачам  4 тис. 672 дозволи на експлуатацію засобів централізованого та 1 тис. 899 –  децентралізованого присвоєння.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня оператори отримали «зелене світло» на впровадження в Україні національної мережі 4G. З 30 березня УДЦР розпочав видачу компаніям мобільного зв’язку перших дозвільних документів на експлуатацію базових станцій зв’язку четвертого покоління.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 26 березня по 1квітня  можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/0013-zvit-26.03-01.04.pdf

 

 

03 квітня 2018

 

Start typing and press Enter to search