Крім того, спеціалісти УДЦР підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 468 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  781 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1345  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3629 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі вони – на мережах  мобільного зв‘язку.

За період з 17 по 23 липня підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні 44 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 108 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше їх зафіксовано на Хмельниччині (32) та на Закарпатті  (30).

Усунено 77 порушень з урахуванням виявлених раніше.

Також спеціалістами УДЦР складено 90 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 17 по 23 липня до бази даних внесено 303 міжнародних ідентифікатора.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності.

Оформлено протоколами  55 випробувань продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search