Про це свідчать результати роботи фахівців Українського державного центру радіочастот, які за договорами з операторами перевіряють в Україні дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії.

Лише за тиждень, з 27 серпня по 2 вересня, на мережах загального користування – в основному мобільного зв’язку – зафіксовано 12626 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних з втручанням в роботу мереж електрозв’язку.
Для НКРЗІ підготовлено один висновок для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 316  висновків щодо електромагнітної сумісності   радіоелектронних засобів, видано користувачам 897 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого та 752 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За тиждень спеціалістами УДЦР складено 51 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.
Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 29 випробувань.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період 27 серпня по 2 вересня  можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/0032-zvit-27.08-2.09.pdf

01

5 серпня 2018

Start typing and press Enter to search