Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

У період з 22 по 28 жовтня на мережах операторів зв’язку спеціалістами УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 11 040 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них тільки 38 порушень на мережі фіксованого зв’язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено сім висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 277 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (ВП), 663 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 594 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 57 актів первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності та оформлено протоколами 45 випробувань продукції.

Нагадаємо, що минулого тижня представники УДЦР та мобільних операторів разом із інтегратором з провадження MNP в Україні  компанією Teletech провели робочу зустріч на якій було обговорено технічні аспекти розбудови системи перенесення абонентських номерів.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 22 по 28 жовтня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/0040-zvit-22-28.10.pdf

 

01

 

30 жовтня 2018

 

 


 

Start typing and press Enter to search