Про це свідчать результати роботи фахівців держпідприємства, які за договорами з операторами перевіряють дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. Лише за тиждень, з 16 по 22 липня, на мережах загального користування – в основному мобільного зв’язку – зафіксовано понад 11 000 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних з втручанням в роботу мереж електрозв’язку.

         Також підрозділи з радіочастотного моніторингу зафіксували в Україні 104 порушення у користуванні радіочастотним ресурсом України. З них 52 – недотримання умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів РЕЗ,  і така ж кількість – незаконно діючі пристрої, тобто використовувалися власниками нелегально.

        Результативно їх виявляли фахівці Центральної філії УДЦР на Дніпропетровщині (39).  Вони ж добре усували завади, виявлені раніше (35). Загалом в Україні усунено з урахуванням зафіксованих у попередніх періодах – 161 порушення.

       Нагадаємо, що у червні поточного року на всій території України фахівцями здійснено плановий технічний радіоконтроль 180 612 одиниць контролю (базових станцій, РЕЗ, дуплексних пар частот та ін.). Було виявлено 374 незаконно діючих пристроїв та 147 випадків порушень правил експлуатації радіоелектронних засобів.

      Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 16 по 22 липня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/07/0028-zvit-16-22.07.pdf 

03(4)

24 липня 2018

 

Start typing and press Enter to search