Також спеціалісти держпідприємства підготували 12 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1760 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  4793 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1019 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР виявили на території України 59 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ), а також 104 незаконно діючі пристрої.

Найбільше їх було зафіксовано на Хмельниччині (58), Херсонщині (19) та Полтавщині (18).  Майже всі виявлені порушення стосувалися радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

Також на минулому тижні фахівцями проведена робота щодо усунення порушень (118), здійснених раніше. Найбільшу кількість приведено у відповідність до вимог чинного законодавства у Києві та області (30), Дніпропетровській (23) та Вінницькій (20) областях.

Крім того  спеціалісти виявили та усунули дію 11 джерел радіозавад.

За період з 10 по 16 квітня фахівцями УДЦР складено 82 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Продовжуються в УДЦР робота щодо внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За зверненням суб’єктів господарювання за цей період база даних поповнилася 20128 міжнародними ідентифікаторами.

Спеціалістами Центру з сертифікації підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 57 випробувань продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search