Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 18 по 24 лютого на мережі мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 10238 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено дев’ять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 304 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1948 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 5460 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 64 акти первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 142 роботи з оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 92 випробування продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 21 по 27 січня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/007-zvit-18-24.02.pdf

 

01_щотижневий звіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 лютого 2019

 

 

Start typing and press Enter to search