Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за тиждень.

У період з 15 по 21 жовтня на мережах операторів зв’язку спеціалістами УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 1 539 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них тільки одне порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено два висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 137 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (ВП), 234 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 494 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 47 актів первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 35 випробувань продукції.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 15 по 21 жовтня можна за посиланнямhttp://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/0039-zvit-15-21.10.pdf

01(1)

 

22 жовтня 2018

Start typing and press Enter to search