Державне підприємство „Український державний центр радіочастот” здійснюватиме радіочастотний моніторинг відповідно до „Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування”, затвердженого рішенням НКРЗ від 16.07.09 № 1599 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.08.09 № 741/16757.

 

Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування розроблено відповідно до Закону України «Про радіочастотний ресурс України», інших актів законодавства з метою визначення порядку організації та здійснення радіочастотного моніторингу у смугах частот загального користування.

 

Основними завданнями радіочастотного моніторингу є збирання, оброблення, збереження та аналіз інформації щодо присвоєння та зайнятості смуг радіочастот загального користування, визначення відповідності параметрів випромінювання РЕЗ (ВП) та надання рекомендацій щодо приведення параметрів РЕЗ (ВП) до встановлених норм, підготовка рекомендацій для впровадження нових радіотехнологій, здійснення міжнародно-правового захисту інтересів України з питань використання РЧР та співробітництва з питань міжнародного радіочастотного моніторингу, інших.

 

При здійсненні радіочастотного моніторингу УДЦР взаємодіє з Державною інспекцією зв’язку, Генеральним штабом Збройних Сил України, правоохоронними органами та іншими відомствами за погодженням НКРЗ.

 

Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування набирає чинності з моменту його офіційного опублікування.

Start typing and press Enter to search