Слідчим управлінням Служби безпеки України в Миколаївській області висловлена подяка спеціалістам Миколаївської філії УДЦР за своєчасне виявлення та фіксацію несанкціонованих втручань в роботу мереж електрозв’язку, що призвело до порушень встановленого порядку маршрутизації телефонного трафіку.

 

Нагадуємо, що порушення пов’язані з діяльністю громадської організації ТОВ „Інтернаціональний клуб Бриз”. Співробітники товариства за допомогою спеціальної програми мережі Інтернет з’єднувалися із закордонними абонентами, чим порушували вимоги керівних документів у сфері телекомунікації.

 

Ці факти стали підставою для порушення кримінальної справи відповідно до ч.2 ст.361 Кримінального кодексу України. За несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв’язку, що призвело до зміни встановленого порядку маршрутизації інформації та спотворення процесу її обробки, Ленінський суд Миколаєва засудив керівників ТОВ „Інтернаціональний клуб Бриз” Віктора К. та Анатолія К. на три роки позбавлення волі із відстрочкою від відбування покарання та випробувальним строком на 1,5 року.

 

Позов адміністрації ТОВ „Інтернаціональний клуб Бриз” про незаконне втручання в роботу телефонних мереж міста Миколаєва Апеляційний суд у Миколаївській області залишив без задоволення.

 

Треба зазначити, що з метою дотримання операторами і споживачами телекомунікаційних послуг та вимог нормативних документів в галузі телекомунікацій фахівці УДЦР на всій території України постійно здійснюють вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж як за договорами з операторами телекомунікацій так і у взаємодії з правоохоронними органами.

 

За результатами березня поточного року, наприклад, фахівці управління телекомунікацій УДЦР провели 77 заходів з вимірювання телекомунікаційних мереж. В ході вимірювань було виявлено та припинено 25032 порушення.

Start typing and press Enter to search