Відповідно до плану підвищення кваліфікації працівників Українського державного центру радіочастот, на базі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) відбулося навчання наступної групи спеціалістів підприємства на тему «Сучасні технології бездротового радіодоступу та цифрового телебачення стандарту DVB-T та DVB-T2».

Цього разу до навчання залучили заступників начальників філій та керівників відповідних структурних підрозділів Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Рівненської, Севастопольської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської філій УДЦР.

Як і для слухачів першої групи, що нещодавно вже пройшли навчальний курс, учбова програма містила багато нового та цікавого теоретичного та практичного матеріалу, пов’язаного з впровадженням в Україні цифрового телебачення та новітніх систем передавання даних. Заняття були корисними тим, що слухачі з роботою різних РЕЗ знайомилися безпосередньо на місці експлуатації.

2012-11-21-01

Досить цікавим, наприклад, стало освоєння правил експлуатації передавачів телевізійного мовлення, що встановлені на телевежі концерну РРТ, на висоті понад 180 метрів.

Фахівці, що пройшли навчання на курсах з підвищення кваліфікації, отримали нові знання та набули відповідних практичних навичок. І підприємство отримало тридцять високопідготовлених спеціалістів. Фактично ж їх стане більше, оскільки кожний з них поділиться накопиченим досвідом із своїми колегами.

Start typing and press Enter to search