В Українському державному центрі радіочастот проведено нараду фахівців УДЦР та філій підприємства, які здійснюють вимірювання параметрів радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв безпосередньо на місці експлуатації.

2011-11-29_p01

В порядок денний зборів внесли питання, пов’язані з правилами застосування портативного аналізатора спектру Advantest і Anritsu для виконання завдань з проведення технічного радіоконтролю й вимірювань параметрів РЕЗ та здійснення інструментально оцінки. Розглянуто також порядок складання Протоколів вимірювань параметрів РЕЗ.

2011-11-29_p02

В рамках заходу проведено атестацію підрозділів УДЦР відповідно до Правил уповноваження та атестації в державній метрологічній системі. Перевірялись правильність оформлення документів, практичні навички вимірювання параметрів випромінювання РЕЗ, складання протоколів тощо.

2011-11-29_p03

За словами начальника відділу застосування РЕЗ та ВП В’ячеслава Гоненко, члени комісії високо оцінили фахову підготовку працівників УДЦР, а також рівень оснащення підрозділів вимірювальним обладнанням.

2011-11-29_p04

Це є свідченням того, що підрозділи філій УДЦР підтвердили статус вимірювальних лабораторій з унікальними правами здійснювати вимірювання потужності, частоти випромінювання, ширини смуги частот, позасмугового та побічного випромінювання РЕЗ тощо безпосередньо на місці експлуатації.

 

Start typing and press Enter to search