Сьогодні, 22 січня, відбулася церемонія укладання угоди між Національною комісією з питань регулювання зв’язку України і Профспілкою працівників зв’язку України на 2010-2012 роки. Угоду підписали Голова НКРЗ Сергій Колобов і Голова Профспілки працівників зв’язку Микола Стародуб.

 

У процедурі підписання угоди взяли участь член НКРЗ Володимир Звєрєв, член НКРЗ Володимир Олійник, начальник ДП «Український державний центр радіочастот» Павло Слободянюк, заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк, представники Профспілки працівників зв’язку України та Федерації профспілок України.

2010-01-22_p01

Документ підписано з метою сприяння регулюванню трудових відносин, соціального захисту працівників зв’язку відповідно до Закону України „Про колективні договори і угоди”, Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України і Конфедерацією роботодавців та профспілковими об’єднаннями України і законодавства України.

 

За словами Голови НКРЗ Сергія Колобова, сторони домовилися розглядати, обговорювати і приймати узгоджені рішення на відповідному рівні з питань підвищення заробітної плати працівників, забезпечення зайнятості, поліпшення умов безпеки та охорони праці, а також встановлення мінімальних соціальних гарантій для працівників.

2010-01-22_p02

Голова Профспілки працівників зв’язку України Микола Стародуб підкреслив, що переговорний процес щодо укладання Угоди носив конструктивний характер. Підготовлений проект угоди обговорювався у трудових колективах, було враховано усі пропозиції та зауваження. У подальшому цей документ стане основою для укладання колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях, які входять до сфери управління НКРЗ.

2010-01-22_p03

Як підкреслив заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк ця Угода, є черговим кроком до покращення як загальних результатів роботи ваших підприємств, так і добробуту працівників, які в цих трудових колективах працюють. Саме такі дії соціальних партнерів роблять Україну не лише географічним центром Європи, а й центром відповідального бізнесу.

2010-01-22_p04

На церемонії підписання угоди виступив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.

2010-01-22_p05

Він зазначив, що соціальне партнерство з профспілковою організацією підприємства дає плідні результати. Свідченням цього є виробничі показники.

 

На сьогоднішній день УДЦР має непогані показники у виробничій діяльності, якими ми можемо пишатися. У нас працюють 1300 працівників і з кожним роком ми створюємо нові робочі місця. Жодного разу на підприємстві не було затримок із виплатою заробітної платні. І ми з кожним роком її підвищуємо.

 

Приємно, що у 2009 році підприємство визнано підприємством року. УДЦР робить досить вагомий внесок до державного бюджету. Ми, зазначив Павло Слободянюк, будемо і надалі тримати такі темпи. Підґрунтям до цього є дуже плідна співпраця з профспілковою організацією з визначення і виконання всіх потреб наших працівників. Дякуємо за співпрацю і підтримку. Цей документ надасть нам можливість ще більше підняти соціальні стандарти.

2010-01-22_p06

2010-01-22_p07

2010-01-22_p08

НКРЗ та Профспілка, укладаючи цю угоду, визнали за необхідне створення більш сприятливих умов для забезпечення стабільного процесу виробництва, соціально-економічного розвитку підприємства, підвищення продуктивності праці та поліпшення якості надання послуг зв’язку та інформатизації, а також умов, які забезпечують економічні та соціальні гарантії працівників підприємства.

 

По завершенні підписання Угоди відбувся брифінг за участі Голови НКРЗ, Голови Профспілки працівників зв’язку України, заступника Голови Федерації профспілок України, начальника УДЦР, представників Профспілки працівників зв’язку України та Федерації профспілок України.

Start typing and press Enter to search