Сьогодні, 2 липня, Голова Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Володимир Олійник зустрівся з Головою регулювання зв’язку Республіки Болгарія Веселіном Божковим.

 

Під час зустрічі, яка проходила в дружній обстановці та мала конструктивний характер, керівники регуляторних органів обговорили широке коло питань та підписали Меморандум про співробітництво у сфері регулювання зв’язку між Національною комісією з питань регулювання зв’язку України та Комісією регулювання зв’язку Республіки Болгарія.

 

Документ, зокрема, передбачає реалізацію спільних заходів, обмін інформацією та досвідом між національними регуляторними органами України та Болгарії.

 

Крім того, НКРЗ України та КРЗ Болгарії домовилися розширити кордони партнерства та довгострокового взаємовигідного співробітництва.

 

До сфер співпраці включено розвиток ефективних телекомунікаційних послуг; проведення взаємних консультацій та обмін інформацією щодо визначення стратегії та механізмів співпраці в рамках спільних проектів у сфері регулювання зв’язку; обмін спеціалістами та експертами, організація спільних семінарів, симпозіумів, виставок, встановлення співпраці з представниками регуляторних органів інших держав, а також представниками промислових, наукових і  галузевих організацій з метою популяризації впровадження нових інформаційно-комунікаційних технологій в галузі зв’язку тощо.

 

У переговорах та процедурі підписання Меморандуму також взяли участь члени НКРЗ Володимир Звєрєв та Володимир Пащук, заступник голови регуляторного органу Болгарії Нікола Колєв та начальник Секретаріату Комісії Іоляна Райкова.

Start typing and press Enter to search