Перша сесія Регіональної конференції радіозв’язку (РКР-04) поставила перед адміністраціями зв’язку країн-учасниць чимало завдань. Для належного їх відпрацювання в Держкомзв’язку проводитимуться певні заходи.

Координацією робіт міжсесійного періоду, пробного планування цифрового мовлення та підготовкою до РКР-06 {другої сесії Регіональної конференції радіозв’язку, яка відбудеться у II кварталі 2006 року) займатиметься спеціально створена робоча група. Її керівником є перший заступник голови Держкомзв’язку Леонід Нетудихата, заступниками керівника – начальники управлінь комітету Сергій Глотов і Анатолій Клікіч та начальник Центру “Укрчастотнагляд” Володимир Олійник. До кінця березня 2006 року група має підготувати проект позиції Адміністрації зв’язку України на РКР-06, який би враховував пропозиції Адміністрації зв’язку РСЗ та країн СЕПТ.

Між тим УНДІРТ до 30 липня нинішнього року повинен провести аналіз звіту першої сесії РКР та розробити план заходів щодо виконання робіт у міжсесійний період. До кінця серпня має бути підготовлене обгрунтування та розроблені рекомендації щодо використання діапазону ІІІ {174-230 МГц) системами Т-DАВ і DVВ-Т.

Також цим наказом визначене завдання для Центру “Укрчастотнагляд”. Він має здійснити пробні планування цифрової наземної радіомовної служби в Україні та інші заплановані роботи міжсесійного періоду. Серед таких робіт – вибір і обгрунтування кількості конкретних існуючих аналогових каналів, які конвертуються в цифрові виділення (присвоєння) в діапазонах ІІІ, IV і V (до 31.08.2004 р.). Окрім цього, до кінця вересня нинішнього року “Укрчастотнагляд” із залученням Міноборони має розробити список частотних присвоєнь інших первинних служб для реєстрації їх у МСЕ-Р і врахування їх при проведенні пробного планування. Вибір і обгрунтування вихідних вимог для створення цифрового Плану мають бути здійснені до кінця жовтня цього року. Далі виконуватимуться роботи з аналізу першого пробного планування, коригування вхідних даних після розробки проекту Плану, послідовної перевірки та коригування вхідних даних. Аналіз і коригування проекту Плану мають закінчитися до 1 березня 2006 року.

Start typing and press Enter to search