На нараді, в якій брали участь заступники начальника УДЦР, начальники філій та керівники структурних підрозділів підприємства, підбито підсумки роботи філій за 1 квартал 2013 року.

Начальник УДЦР Павло Слободянюк. детально проаналізував як діяльність підприємства в цілому, так і кожної філії зокрема. Розглянуто питання здійснення частотних присвоєнь, технічного радіоконтролю, видачі дозволів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП, виконання робіт з сертифікації продукції тощо.

2013-04-30_01

Значне місце у доповіді було також відведено питанням автоматизації діяльності підприємства, науково-методичному забезпеченню та міжнародному співробітництву.

Доповідь керівника підприємства за напрямами діяльності продовжили заступники начальника УДЦР. Більш детально йшлося про організацію та проведення вимірювань телекомунікаційних мереж, ефективність взаємодії з правоохоронними органами, стан роботи з радіочастотного моніторингу та ПТК.

2013-04-30_02

Заступники начальника та керівники структурних підрозділів підприємства також поінформували начальників філій про особливості технічного обслуговування та ремонту засобів ТРК філій, про порядок ведення бухгалтерського та податкового обліку, про формування фінансового плану на 2014 рік, роботу з кадрами тощо.

2013-04-30_03

2013-04-30_04

За підсумками виробничої та фінансово-господарської діяльності у першому кварталі 2013 року кращими визнано Дніпропетровську та Хмельницьку філії.

Start typing and press Enter to search