В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, на якій підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за 3-й квартал 2013 року.

Начальник УДЦР Павло Слободянюк детально проаналізував стан виконання планів кожним структурним підрозділом, визначив найбільш характерні упущення в роботі та поставив завдання на найближчу перспективу.

2013-10-18-01

– Фінансово-економічні показники за квартал свідчать, – сказав керівник підприємства, що найкращих результатів досяг колектив Центру сертифікації УДЦР. Також добре працювали управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв,  управління радіочастотного моніторингу, управління телекомунікацій.

Протягом цього періоду, наприклад, УДЦР підготував та надав до НКРЗІ 102 висновки  щодо можливості ліцензування РЧР України, надав користувачам 8283 висновки щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, 13458 дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, а також скоординував 481 присвоєння радіочастот для РЕЗ України та 5395 присвоєнь для РЕЗ інших країн.

2013-10-18-02

Фахівці УДЦР також провели у м. Києві та області 195 заходів з усунення виявлених за результатами технічного радіоконтролю порушень користування радіочастотним ресурсом, оформили 1887 дозволів на ввезення з-за кордону 3 071 969 РЕЗ та ВП, з них – 1 546 808 мобільних терміналів (без урахування терміналів, ввезених за дозволами на авторизовані поставки).

Продовжує демонструвати стабільність та ефективність в роботі Центр сертифікації. Цей структурний підрозділ провів сертифікаційні випробування і відповідно оформив 264 протоколи, видав 116сертифікатів відповідності, уклав 78 договорів у тому числі й міжнародних, на виконання різного роду робіт.

Також Павло Слободянюк позитивно охарактеризував міжнародну діяльність, яка, за його словами, здійснюється на високому рівні. Український державний центр радіочастот знають у світі, а його напрацювання та досвід, як зазначив начальник УДЦР, стали надбанням багатьох країн світу.

2013-10-18-03

Не обійшов увагою керівник підприємства й питання, що стосуються  удосконалення та автоматизації виробничих процесів, впровадження та технічної підтримки інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури УДЦР, а також стану науково-методичної роботи.

– Тут так само ми бачимо певне просування вперед. Сподіваюсь, що такий темп роботи буде підтриманий і в подальшому, – сказав на завершення наради Павло Слободянюк.

 

Start typing and press Enter to search