Вчора, 24 липня 2008 року, в Українському державному центрі радіочастот відбулася виробнича нарада з керівниками філій та структурних підрозділів УДЦР, на якій підбито підсумки діяльності підприємства за 2-й квартал 2008 року.

 

Начальник Центру „Укрчастотнагляд” Павло Слободянюк, аналізуючи виробничу діяльність УДЦР, відзначив тенденцію до нарощування показників на багатьох напрямах виконання робіт та надання послуг. Ретельно розглянув стан підготовки та надання висновків щодо можливості ліцензувань радіочастотного ресурсу України і користування ним, оформлення дозволів на ввезення та експлуатацію РЕЗ, координації частотних присвоєнь тощо.
Значне місце в доповіді було відведене питанням розвитку як стаціонарної так і мобільної компоненти системи технічного радіоконтролю, виявлення та припинення незаконно діючих передавачів. За перше півріччя, наприклад, було зафіксовано 5 640 порушників.

 

Розглянуто проблеми ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіотелефонів стільникового зв’язку.

 

Павло Слободянюк звернув увагу присутніх на участь у здійсненні державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України та науково-технічне забезпечення виконання робіт УДЦР.

 

Про результати роботи філій та УДЦР з технічного радіоконтролю за другий квартал та перше півріччя розповів заступник начальника Володимир Титаренко.

 

Заступник начальника Володимир Кіріченко зупинився на питаннях здійснення приймальних випробувань РЕЗ і питаннях, пов’язаних з їх ввезенням та реалізацією, а заступник начальника Вадим Ковальський доповів про підсумки господарської діяльності УДЦР та хід тендерної закупівлі товарів та послуг.

 

Керівники філій Андрій Юркевич (Тернопільська філія), Григорій Бойко (Чернігівська філія), Олександр Кужель (Рівненська філія) та Сергій Вовк (Харківська філія) розповіли про досвід проведення технічного радіоконтролю в регіоні.

 

Результатами взаємодії з Державною інспекцією зв’язку стосовно приведення у відповідність до чинного законодавства експлуатації телерадіомовних передавачів в області поділився начальник Волинської філії Сергій Петров.

 

Під час наради були розглянуті й інші питання.

 

Підсумки наради підбив начальник УДЦР. Кращими за результатами діяльності визнано Кримську, Житомирську та Севастопольську філії. Гарні показники також мають Донецька, Вінницька, Чернігівська, Дніпропетровська, Харківська та Закарпатська філії.

Start typing and press Enter to search