На нараді, що відбулась  в Українському державному центрі радіочастот, підбито підсумки діяльності підприємства за третій квартал і за дев’ять місяців 2008 року.

Детальний аналіз виробничих показників провів начальник УДЦР Павло Слободянюк. Він охарактеризував стан справ на основних напрямах діяльності підприємства, визначив проблеми та шляхи їх розв’язання, окреслив завдання на четвертий квартал.

 

2008-11-18-01-

Зокрема, начальник УДЦР докладно оцінив стан виконання робіт з частотних присвоєнь, надання висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та дозволів на їх експлуатацію. Особливий акцент було зроблено на підвищенні ефективності боротьби з правопорушеннями у використанні радіочастотного ресурсу.  Їх за звітний період виявлено понад 10 тисяч. Разом з Державною інспекцією зв’язку та правоохоронними органами ведеться робота з припинення незаконно діючих радіоелектронних пристроїв.

 

В доповіді також йшлося про стан робіт, пов’язаних з видачею дозволів на ввезення з-за кордону РЕЗ та з їх реалізацією. В УДЦР, як відзначалося,  буде введено базу даних унікальних кодів IMEI мобільних телефонів, які законно ввезені в Україну. Це дозволить забезпечити контроль над ринком, а також реалізацію сертифікованих, якісних та безпечних для здоров’я громадян апаратів стільникового зв’язку.

 

2008-11-18-02-

Наголос зроблено й на технічному оснащенні УДЦР і філій, розробці нових технологій радіочастотного моніторингу, науково-технічному забезпеченні виконання робіт, а також на оцінці відповідності та сертифікації РЕЗ.

 

До учасників наради були також доведені основні результати перевірки діяльності підприємства.

 

Із змінами до порядку ввезення та реалізації РЕЗ, що плануються, ознайомив заступник начальника УДЦР Володимир Кіріченко.

 

Про те, як підняти ефективність та якість виконання філіями робіт з технічного радіоконтролю, розповів заступник начальника УДЦР Володимир Титаренко.

 

На нараді також йшлося про стан будівництва приміщень філій УДЦР та про готовність філій до зими.

 

За підсумками виробничої та фінансово-господарської діяльності, кращих показників досягли Дніпропетровська, Вінницька та Севастопольська філії. Добрих слів заслужили Донецька, Житомирська, Чернівецька, Одеська, Рівненська та Хмельницька філії.

Start typing and press Enter to search