В Українському державному центрі радіочастот відбулася виробнича нарада з начальниками регіональних філій, на якій підбито підсумки виробничої та фінансово-економічної діяльності  підприємства за третій квартал поточного року.

 

З доповіддю виступив начальник УДЦР Павло Слободянюк.

 

Принципово оцінюючи роботу кожної філії, Павло Слободянюк зазначив, що в УДЦР намітилися позитивні тенденції щодо нарощування результатів та подальшого розвитку підприємства.

20101025n

В цілому перевиконання плану доходів філій складає понад 65%. Найкращі показники мають Полтавська (26%), Чернівецька (22%) та Хмельницька філії (21%) УДЦР. Разом з тим, Павло Слободянюк наголосив на необхідності не тільки не збавляти набраного темпу, а й включати невикористані резерви.

Керівник УДЦР також визначив пріоритетні завдання, які мають відіграти важливу роль для всебічного розвитку Центру та його філій.

Доповнили виступ керівника підприємства його заступники.

Так, заступник начальника УДЦР з радіомоніторингу Володимир Титаренко детально проаналізував діяльність з питань радіочастотного моніторингу, боротьби з незаконно діючими пристроями та радіозавадами.

Про результати діяльності УДЦР та філій під час організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж розповів заступник начальника УДЦР з питань ІТ-технологій Андрій Кудрицький.

Виступ заступника начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимира Кіріченка мав практичну спрямованість: оскільки певні напрями потребують коригування у зв’язку із змінами в законодавчій базі України.

За підсумками виробничої та фінансово-економічної діяльності у 3 кварталі 2010 року начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк визначив кращі філії.

Найвищих показників за категоріями досягли Донецька, Вінницька та Чернігівська філії УДЦР.

Другі місця посіли колективи Дніпропетровської, Львівської та Закарпатської філій УДЦР.

На третій сходинці – Одеська, Черкаська та Волинська філії.

Керівник підприємства  на завершення наради визначив завдання, які колективу доведеться реалізовувати у 4 кварталі.

Start typing and press Enter to search