Майже тиждень минув з того дня, як українці, населення інших країн, що постраждало внаслідок вибуху атомного реактора на ЧАЕС, відзначили 25-у річницю цієї трагедії. Цій сумній даті, серед інших заходів, що проводилися в нашій державі, було приурочено радіомарафон, в якому взяли участь радіоаматори Українського державного центру радіочастот, а також  меморіальні аматорські радіостанції міста Славутич (EN25R), Обухівського радіоклубу „Дельта” (EM7UT) та Білоцерківського радіоклубу (EMOUBC).

2011-05-ch-amators-01

Велику зацікавленість до проведення радіомарафону виявили російські та білоруські радіоаматори. Так, з Калузької області працювала меморіальна радіостанція R25XAA, з Брянської області в ефір вийшла меморіальна радіостанція R25CH, а з Гомельської (PБ) – EV25G.

 

За час радіомарафону „Чорнобиль-25” меморіальною аматорською радіостанцією УДЦР (EM25U), основним оператором якої був працівник підприємства Олександр Арбузов, проведено понад 2000 радіозв’язків з радіоаматорами 45 країн світу. В організації належної роботи станції також взяли участь Михайло Липін (RA1ALA, м. Санкт-Петербург), Володимир Гумаров (UT3UW, м. Київ), президент асоціації радіоаматорів „Союз-Чорнобиль”  Георгій Члиянц (UY5XE, м. Львів), кияни Ігор Лазарев (USOVA) та Віктор Бобров (UT3UV).

2011-05-ch-amators-02

Учасники радіомарафону щиро дякують керівництву Українського державного центру радіочастот, державного підприємства „Чорнобильсервіс” та державного спеціалізованого підприємства „Регіональне управління забезпечення організаційно-технічної та розпорядчої діяльності” за сприяння в організації та проведенні заходу.

Start typing and press Enter to search